Październik Międzynarodowym Miesiącem Bibliotek Szkolnych jest

Od osiemnastu lat październik jest Międzynarodowym Miesiącem Bibliotek Szkolnych. Nasza biblioteka zorganizowała szereg akcji promujących
czytelnictwo m.in. Dzień Głośnego Czytania, Noc Bibliotek, spotkanie z dziennikarką Tygodnika Siedleckiego. W ostatnim tygodniu października odbyło się oficjalne przyjęcie uczniów klas pierwszych i siódmych do szkolnej biblioteki. Pani Jolanta Hardej przedstawiła księgozbiór biblioteczny, zaprezentowała nowości, poleciła książki do czytania. Dzieci poznały zasady korzystania z naszej biblioteki. Na pamiątkę spotkania uczniowie klas pierwszych otrzymali zakładki wykonane przez uczennice klasy 7a. Nauczyciele bibliotekarze: pani Jolanta Hardej, Dorota Kondraciuk i Jolanta Batok zapraszają wszystkich czytelników do biblioteki, przypominają o szkolnym konkursie czytelniczo- fotograficznym Sleeveface, czyli ubierz się w książkę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content