PASOWANIE NA ŚWIETLICZAKA

Dnia 7 listiopada w świetlicy odbyło się oficjalne przyjęcie naszych pierwszaków do gromady świetlicowej. Uczniowie przeszli ważny test wiedzy dotyczący znajomości panujących zasad w świetlicy. Najmłodsi uczniowie mieli też kilka konkurencji drużynowych, które oceniane były przez starszaków. Nasi uczestnicy zabawy musieli zjeść kawałek cytryny z uśmiechem na twarzy, a także odpowiedzieć na zagadki ukryte w balonach. Nie lada wyzwaniem była próba wygimnastykowania języka. Pierwszaki musiały wykazać się dobrą wymową, aby podczas zabawy w głuchy telefon koledzy, koleżanki zrozumieli podawane hasło. Pierwszaki pomyślnie przeszły wszystkie próby i pięknie wypowiedziały słowa ślubowania świetliczaka. Na koniec na naszym czerwonym tronie nastąpił akt pasowania kredką. Największą niespodzianką dla dzieci był cukierkowy tort przygotowany przez wychowawców świetlicy. Entuzjazm i okrzyk radości pojawiły się na widok słodkości. To był wyjątkowy dzień, święto dla naszych pierwszaków!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content