ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTYZMU

Dnia 02.04.2020 obchodzono ŚWIATOWY DZIEŃ SWIADOMOŚCI AUTYZMU, z tej okazji p. Kinga Domańska i p. Ewa Bazylczuk zorganizowały konkurs plastyczny pt. „Autyzm=Akceptacja”. Uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie mieli za zadanie wykonie pracy, ubranie się w kolorze niebieskiem i przesłanie swoje zdjecia na maila. W konkursie wzięło udział 9 uczniów z klas 1-8.
Z klas 1- 3
1 miejsce zajął ALEKSANDER DOMAŃSKI 3a otrzymując tym samym ocenę celującą z edukacji przyrodniczej,
Pozostali: Wiktoria Kurowska 1b, Maria Smyk 3a, Franciszek Skup 3a; otrzymali ocenę bardzo dobra z edukacji przyrodniczej.
Z klas 4-8
1 miejsce zajęła LIDIA SZUMOWSKA 8b otrzymując tym samym ocenę celującą z biologii,
Pozostałe: Nadia Brzost 5a, Maja Kałandyk 5a, Julia Cielemięcka 5b oraz Julia Smyk 7a; otrzymały ocenę bardzo dobrą z biologii.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w konkursie tak trudnym dla nas czasie.
Wielkie brawa dla WAS WSZYSTKICH. Cieszymy się, że tego dnia „zaświeciliście” się na niebiesko włączając się w akcję.