Św. Jan Paweł II oczami dziecka

Zapraszamy do obejrzenia galerii prac plastycznych uczniów klas 1b, 2a, 2b naszej szkoły związanych z obchodami 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II i ogłoszeniem roku 2020. rokiem naszego Papieża – Polaka.
Najmłodsi uczniowie przedstawili Ojca Świętego w różnych sytuacjach. Największym zainteresowaniem cieszyła się jednak forma portretu. W powstanie niektórych prac zaangażowała się cała rodzina. Razem z dzieckiem rysowali tata lub mama, a mama jeszcze dodatkowo zrobiła zdjęcie i wysłała pracę do nauczyciela. Urokiem niektórych prac jest dziecięca prostota i autentyczność, nawet jeśli zdolności dopiero się rozwijają.
Bardzo cieszymy się z upamiętnienia osoby św. Jana Pawła II przez tych, którzy Ojca Świętego dopiero poznają, gdyż urodzili się już po jego odejściu do domu Ojca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content