Wspaniałe przywitanie jesieni

Dnia 25.09.2020r. klasy 2a i 2b wraz z opiekunami udały się do Krainy Przygód w Iganiach Starych. Dzień spędzony na powietrzu, w leśnej przestrzeni z połyskującym słońcem, przyniósł wiele niezapomnianych wrażeń i atrakcji. Dzieci jeździły quadem, brały udział w konkursie dojenia krowy, zjeżdżały na linie, bawiły się na placu zabaw i doskonaliły celność rzutów na placu golfowym. Wszystko pod okiem wykwalifikowanych instruktorów i animatorów zabaw. Na rozbawione pociechy czekała wspaniała niespodzianka. Był to upragniony poczęstunek. Dzieci wreszcie mogły poznać się lepiej, poczuć radość ze wspólnych zabaw i nawiązać nowe przyjaźnie. Wspaniale jest, gdy chętnych do zabawy wielu i humory dopisują. Oby takie dni były jeszcze przed nami.