MIĘDZYNARODOWY PROJEKT EDUKACYJNY EMOCJA

W tym roku szkolnym świetlica realizuje Międzynarodowy Projekt Edukacyjny „Emocja”. We wrześniu zrealizowaliśmy moduł 1. Dzieci obejrzały bajkę „The Dot” o dziewczynce, która dzięki kropce uwierzyła w siebie i odkryła swój talent malarski. Nasze świetliczaki również bawiły się w małych artystów projektując swoje dzieła. Każdy uczeń miał własną koncepcję swojej kropki. Prace dzieci były wielobarwne i miały różne faktury. W trakcie realizacji modułu dzieci również bawiły się w kodowanie, uczyliśmy się podstawowych słówek języka migowego (dzień dobry, dziękuję, przepraszam i proszę). Uczniom najbardziej spodobała się zabawa z aplikacją Quiwer, dzięki której mogli ożywić swoje piękne kolorowe prace. Bawiliśmy się znakomicie!