Pierniczki z 6a

Ten rok szkolny, jakże inny niż dotychczas znaliśmy; te Święta Bożego Narodzenia być może bez wszystkich tych, których kochamy przy wigilijnym stole … tym bardziej jestem wdzięczna, że moi uczniowie chcieli kontynuować naszą wspólną pierniczkową tradycję bożonarodzeniową, która trwa już od 3 lat.
Stworzone przez dzieci pierniczki wyglądają przepięknie; ozdobione kolorowymi cekinami, koralikami, gwiazdkami, czekoladą i oczywiście lukrem. Wierzę, że będą stanowić piękny element świątecznego stołu.
Dziękuję z całego serca wszystkim uczniom za zaangażowanie oraz zapraszam do obejrzenia filmu wykonanego przez Dominika Osipowicza.

Merry Christmas and a Happy New Year.
Weronika Paczuska