Pola Rzeźnik laureatką Konkursu „Ośmiu Wspaniałych”

Uczennica klasy VI a Pola Rzeźnik przystąpiła w tym roku do XXVII edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” organizowanym pod patronatem miasta Siedlce, który ma na celu upowszechnianie wolontariatu i promocję postaw prospołecznych wśród młodzieży. Otrzymała ona tytuł laureata. W tym roku do konkursu zgłoszono 8 uczniów z siedleckich szkół. Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców na podstawie autocharakterystyki kandydata oraz jego opisu działań społecznych napisanych przez opiekuna Szkolnego Klubu Wolontariatu. W tym roku ze względu na sytuację pandemiczną nie odbyły się przesłuchania kandydatów na żywo. Pola znalazła się w zaszczytnym gronie ośmiu najlepszych wolontariuszy. W historii naszej szkoły jest ona 19 laureatką tego konkursu.
Polę do konkursu przygotowała p. Agnieszka Karpińska i p. Małgorzata Jaroszczyk.
Gratulujemy uczennicy, jej rodzicom i opiekunom!

Skip to content