Orzeł Języka Angielskiego

Bieżący rok szkolny obfitował w konkursy dotyczące znajomości języków obcych. Jednym z nich był Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Języka Angielskiego” 2020/2021. Konkurs ten poprzez obostrzenia pandemiczne odbył się w formie online. Zorganizowano dwie sesje: na jesieni oraz na wiosnę. W każdej z nich możemy się pochwalić wysokimi wynikami uzyskanymi przez uczniów naszej szkoły.
SESJA JESIENNA: 16 uczestników, 8 laureatów
Klasa 2: Wiktoria Kurowska – laureat, Paulina Kryczka – laureat
Klasa 3: Patryk Zubek – laureat, Wojciech Czarnocki – laureat, Radosław Bednarczyk – laureat
Klasa 4: Sandra Zdun – laureat
Klasa 6: Marcel Prokurat – laureat
Klasa 8: Piotr Mączyński – laureat
SESJA WIOSENNA: 21 uczestników, 10 laureatów
Klasa 2: Maksymilian Ochnik – laureat, Paulina Kryczka – laureat, Wiktoria Kurowska – laureat, Jakub Schuetz – laureat
Klasa 3: Dominik Grochowski – laureat
Klasa 4: Maria Smyk – laureat, Sandra Zdun – laureat
Klasa 7: Malwina Mańkowska – laureat
Klasa 8: Julianna Jastrzębska – laureat, Magdalena Mokrzecka – laureat
Nasza szkoła, jako placówka innowacyjna i rozwijająca talenty otrzymała certyfikaty od organizatorów. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, niezależnie od uzyskanego wyniku. Cieszymy się z sukcesów naszych uczniów i zachęcamy do udziału w konkursach językowych w przyszłym roku szkolnym.

Koordynator szkolny konkursu
Dorota Alaba-Kosieradzka

Skip to content