Koncert „Moja Rodzina”

Dnia 09.06.2022 r. odbył się koncert „Moja Rodzina”. Koncert został przygotowany przez nauczycieli i uczniów edukacji wczesnoszkolnej a prowadziły go p. Karolina Klimczyk, p. Monika Ostojska oraz p. Katerina Turzhanska.  Przed koncertem można było kupić pyszne ciasta i orzeźwiającą lemoniadę sprzedawane przez uczennice z klasy 4a. Na początku zebrani goście obejrzeli spektakl przygotowany przez uczniów klasy 1a pt. „Bajka o rybaku i złotej rybce”. Mali aktorzy tym przedstawieniem zajęli II miejsce w Miejskim Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej w kategorii Teatr klasy 1-4. Po gromkich brawach przyszedł czas na główną część naszego koncertu, czyli wiersze i piosenki dla najważniejszych gości tego wieczoru – Rodziców. Wyznania miłości do najbliższych wybrzmiewały w różnych językach: po polsku, ukraińsku, francusku. Wzruszeniom nie było końca. 

Po uroczystości rodzice mogli podziwiać dekorację wykonaną przez uczniów.

Dochód ze sprzedaży ciast i lemoniady, w wysokości 400 zł, został przeznaczony na potrzeby dzieci  Domu Dziecka pod Kasztanami w Siedlcach. 

Skip to content