Rajd rowerowy

11 maja 2012 roku dwudziestoosobowa grupa uczniów naszej szkoły pod opieką pana Pawła Kuligowskiego i pana Ireneusza Dycia wzięła udział w uroczystości oficjalnego otwarcia ulicy Berdyczowskiej w Siedlcach oraz w  rajdzie rowerowym „Bezpieczny i widoczny rowerzysta” organizowanym przez Wydział Edukacji Urzędu Miasta w Siedlcach i Komendę Miejską  Policji naszego miasta.

Uczestnicy rajdu :
1. Perciński Łukasz IIIa
2. Młynarz Marcin IIIa
3. Denysiuk Jakub IIIa
4. Szczepanik Iga IIIa
5. Wyrozębski Jakub Id
6. Dobrzycki Dawid Ic
7. Grochowski Maciej Ia
8. Zakrzewska Adrianna IIb
9. Oleksiuk Katarzyna IIb
10. Rogozińska Anna IIIb
11. Sawicka Paulina IIIb
12. Pluta Piotr IIIb
13. Selwiak Przemysław IIIb
14. Rodziewicz Maciej IIIb
15. Schewe Karol IIIb
16. Dadej Patryk IIIb
17. Lipiński Mateusz IIb
18. Mućko Dawid IIb
19. Chodowiec Emil IIa
20. Kublik Bartek IIa

Skip to content