„Dni Siedlec” na sportowo

W dniu 06.06.2012r. na nowym stadionie ARMS przy ul. Jana Pawła II 16 odbył się festiwal sportowo – rekreacyjny siedleckich szkół z okazji obchodów „Dni Siedlec”. Uczniowie naszej szkoły pod opieką p. Ewy Gałęzowskiej, p. Iwony Lipińskiej–Milaniuk, p. Ireneusza Dycia, p. Pawła Kuligowskiego i p. Mirosława Filimoniuka wzięli udział w turniejach: piłki siatkowej dziewcząt i chłopców, koszykówki dziewcząt i chłopców, piłki nożnej „Nasze Euro” oraz w biegach sztafetowych dziewcząt 4x400m, chłopców 4x800m. Po zaciętej rywalizacji we wszystkich grach zespołowych zajęliśmy pierwsze miejsca. Sztafeta dziewcząt zajęła II miejsce, natomiast chłopców III miejsce. Nasi piłkarze pod barwami Francji dzielnie walczyli, zajmując V miejsce. Uczestnicy turniejów otrzymali pamiątkowe koszulki, stroje piłkarskie. W kwalifikacji ogólnej nasza szkoła uplasowała się na I miejscu, zdobywając puchar i sprzęt sportowy (piłki do wszystkich gier zespołowych).

Reprezentanci poszczególnych konkurencji:

Siatkówka dziewcząt:
1. Izabela Belowska 3g
2. Kinga Konstanty 3d
3. Karolina Kot vel Ławecka 3f
4. Weronika Sałata 1a

Siatkówka chłopców:
1. Michał Szulawa 3c
2. Adam Kaniewski 3c
3. Jakub Gorzkowski 3c
4. Maciej Jakimiak 3c

Koszykówka dziewcząt:
1. Zuzanna Niedziółka 2f
2. Karolina Soczewka 2f
3. Kaja Trzos 3c
4. Adrianna Dudarew 3c

Koszykówka chłopców:
1. Łukasz Perciński 3a
2. Kamil Woźniak 3a
3. Jakub Halcberger 3a
4. Jakub Chudzik 3b

Sztafeta dziewcząt 4x400m:
1. Magdalena Kordys 3c
2. Katarzyna Szwarc 3c
3. Olga Osińska 3g
4. Agata Dobosz 3a

Sztafeta chłopców 4x800m:
1. Patryk Patoleta 3b
2. Dawid Paniak 3c
3. Michał Soczewka 3f
4. Robert Goławski 1d

Piłka nożna chłopców:
1. Bartosz Cabaj 2g
2. Paweł Kobojek 2b
3. Michał Soczewka 3f
4. Michał Jastrzębski 3a
5. Tomasz Piekart 3a
6. Damian Kania 1d
7. Mateusz Bolesta 1d
8. Maciej Krasuski 1d
9. Michała Wojtczak 1c
10. Michał Kokoszkiewicz 2f

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Skip to content