Integracja w Osadzie „Przygoda”

06.10 i 11.10 klasy 1a, 2a, 2b i 3b wyruszyły w podróż do Osady Przygoda w miejscowości Wysychy. Wycieczka miała charakter integrujący uczniów. Podczas całodniowej aktywności miałyśmy okazję zaobserwować jak zachowują się nasi  uczniowie.
Zadania, które dzieci miały do wykonania polegały na współpracy, rozmowie, współdziałaniu, zwróceniu uwagi na drugiego ucznia.
Od samego początku wyzwania były ułożone tak, aby uczniowie skupili się na współdziałaniu a nie na sobie. Było to bardzo trudne dla nich, ponieważ zetknęli się ze swoimi słabościami, ale też musieli wykorzystać swoje najlepsze cechy.
Z zadania na zadanie szło im coraz lepiej.
Po wyczerpujących zmaganiach dzieci mogły odpocząć przy ognisku, zajadając się kiełbaskami. Dodatkowym punktem relaksacyjnym było karmienie koni i przejażdżka na nich. 

filmik 1
filmik 2
filmik 3
filmik 4

Skip to content