„The Best Team” – najlepsza drużyna

W konkursie „THE BEST TEAM” – NAJLEPSZA DRUŻYNA uczestniczyło 18 uczniów zebranych w sześć trzyosobowych drużyn. Uczniowie mieli do rozwiązania wiele różnorodnych zadań z dziedziny kulturoznawstwa, geografii i historii Zjednoczonego Królestwa. Musieli również wykazać się znajomością słownictwa, zasad gramatycznych oraz wyrażeń idiomatycznych używanych w codziennym języku. Na uwagę zasługuje także prezentacja multimedialna ukazująca sławnych Brytyjczyków i ich dokonania np. W. Churchill, W. Shakespeare, J. Cook czy A. Flemming oraz film o znikających gatunkach roślin i zwierząt. Maksymalna liczba punktów, jaką mogli zdobyć uczniowie to 174.
Wyniki konkursu:

L.p.

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Liczba punktów

Procent punktów

1.

Agata DoboszGrzegorz MęczyńskiJakub Denysiuk

3a

147,5pkt

85%

2.

Magdalena KisielińskaMarta WymiatałBartosz Krassowski

1c

141,5 pkt

81%

3.

Aleksandra KlimowiczMagdalena KordysKarolina Gawdzik

3c

128pkt

74%

4.

Diana EgierKatarzyna StarczewskaKlaudia Biernacka

2a

118,5pkt

68%

5.

Przemysław GrelukJulia WojtowiczMateusz Tymiński

2c

106pkt

61%

6.

Adrianna ZakrzewskaJoanna MitrzakKatarzyna Oleksiuk

2b

98pkt

56%

Skip to content