Siatkarze ,,Jedynki” znów bezkonkurencyjni!

W środę 05.04.2023 w naszej szkole odbył się finał rozgrywek Miejskich Igrzysk Młodzieży w piłce siatkowej chłopców. Wzięły w nim udział drużyny SP nr5, SP nr4, SP nr10 oraz reprezentacji naszej szkoły składającej się z zawodników z klasy sportowej 8c.

Nasi siatkarze nie dali rywalom żadnych szans, wygrali gładko w meczu półfinałowym z SP nr4 2:0, a następnie pokazali swoją wyższość w meczu finałowym nad ekipą SP nr5, gdzie również wygrali cały mecz 2:0

Tym samym po raz kolejny wygraliśmy Miejskie Igrzyska Młodzieży w siatkówce chłopców i zdobywając złote medale meldujemy się w finale rozgrywek regionalnych!

Brawa dla całej ekipy – trzymamy za Was kciuki w dalszych rozgrywkach 💪🏐

Skład zwycięskiego zespołu:

Trener Adrian Potapczuk,

Wiktor Pasztor, Michał Talacha, Filip Szlachta, Jakub Korniluk, Szymon Jędruszczak, Igor Plewa, Łukasz Grodzki, Łukasz Danielak, Hubert Kicki, Bartosz Szałkiewicz

tekst i zdjęcia: A. Potapczuk

Skip to content