Rajd z „Dwójką”

Dnia 13 czerwca odbył się rajd rowerowy organizowany przez Szkołę Podstawową nr 2 w Siedlcach. Naszym zadaniem było bezpiecznie i sprawnie dotrzeć do Dworu Mościbrody.

Pomimo nie do końca sprzyjającej pogody i lekko padającego deszczu, liczne grupy rowerzystów wzięły udział w tym wydarzeniu. Trasa wiodła głównie drogami publicznymi, jednak zdarzały się odcinki bardzo wymagające, piaszczyste i wiodące przez las. Entuzjaści rowerów byli gotowi na wyzwanie.

Po dotarciu na miejsce rajdu, uczestnicy mogli skosztować pysznych kiełbasek i ciepłych napojów, które zostały przygotowane specjalnie dla nich. Było to doskonałe źródło energii i pozwoliło rowerzystom zregenerować siły po trudach podróży.

Dodatkowo, zorganizowany został konkurs rowerowy, w którym udział wzięło wielu uczestników. Wśród nich znalazł się Sebastian Wójtowicz, który zajął bardzo dobre czwarte miejsce. Jego determinacja i umiejętności rowerowe zasłużyły na uznanie.

Rajd rowerowy był udanym wydarzeniem, które przyciągnęło wielu pasjonatów. Wspaniała atmosfera towarzyszyła uczestnikom przez całą trasę, a konkurs rowerowy dodatkowo podkręcił emocje. Warto docenić wysiłek organizatorów i uczestników, którzy nie zrażając się trudnościami, cieszyli się wspólnym „kręceniem kilometrów” na swoich jednośladach.

tekst i zdjęcia: I. Dyć

Skip to content