„NAJLEPSZA KLASA”

Nauczyciele wychowania fizycznego przeprowadzili cykl turniejów na najlepsza klasę pod względem aktywności fizycznej. Rozegrane zostały turnieje z najpopularniejszych dyscyplin sportowych takich jak: piłka nożna, siatkówka, koszykówka, unihokej, dwa ognie, palant, dwa ognie oraz deblowy turniej tenisa stołowego.

W zaproponowanej formie spędzania czasu wolnego wystąpiło 10 zespołów klasowych.

Miejsce trzecie po zdobyciu 23 punktów wywalczyła klasa 4b, na miejscu drugim rozgrywki zakończyła klasa 5a zdobywając 46 punktów. Zwycięzcami okazała się klasa 7a która wywalczyła 68 punkty.

Klasa 7a po raz drugi z rzędu zdobyła tytuł „Najlepszej Klasy”. Swój sukces zawdzięczają swojej wyjątkowej postawie i zaangażowaniu we wszystkich konkurencjach. Jako jedyna klasa wzięła udział we wszystkich zaproponowanych przez nauczycieli zawodach. To zaszczyt dla uczniów, nauczycieli i szkoły, aby mieć tak utalentowaną i zmotywowaną grupę uczniów.

Gratulacje dla klasy 7a za ich wyjątkowe osiągnięcia i trzymamy kciuki za ich przyszłe sukcesy.

Tabela z klasyfikacja punktową:

Turnieje, które obejmowały rywalizację międzyklasową, dostarczyły uczestnikom wielu emocji i niezapomnianych chwil. Wszyscy uczniowie zaangażowani w zawody wykazali ogromną determinację, zdrową rywalizację i ducha sportowego. Było widoczne, że każdy uczestnik dał z siebie wszystko, co przyczyniło się do trudności w przewidywaniu wyników.

Cieszymy się, że turnieje przyczyniły się do zwiększenia aktywności fizycznej wśród naszych uczniów oraz promowania zdrowego stylu życia. Ważne jest, aby kontynuować tę inicjatywę, która stała się stałym elementem naszej oferty zajęć pozalekcyjnych. Biorąc pod uwagę pozytywny odzew i zaangażowanie uczestników, planujemy organizację kolejnych turniejów już od września w przyszłym roku szkolnym.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom oraz rodzicom za udział i wsparcie. Dzięki Wam nasza szkoła staje się miejscem, w którym pasja do sportu i aktywnego trybu życia są nieodłącznym elementem edukacji.

Zapraszam wszystkich do kontynuowania swojej sportowej przygody i udziału w przyszłych turniejach. Razem możemy tworzyć wyjątkowe i niezapomniane chwile.

tekst: I. Dyć

Skip to content