Świetne osiągnięcia sportowe Mikołaja – niekwestionowany mistrz szkoły!

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom rywalizacji o tytuł „Najlepszego Sportowca Szkoły”! Wasze zaangażowanie, determinacja i pasja były niesamowite, a dzięki Wam zawody były niezapomniane.

Dziękujemy wszystkim 147 uczniom, którzy wzięli udział w 36 róznych konkurencjach. Wasze uczestnictwo świadczy o ogromnym zainteresowaniu sportem w naszej szkole. Dziękujemy również rodzicom i nauczycielom za wsparcie i motywację, które pomogły uczniom rozwijać swoje umiejętności.

Niesamowicie zacięta walka toczyła się o pierwsze miejsce.

Na trzecim miejscu uplasował się Filip Szlachta z klasy 8c. Filip, Twoje zaangażowanie, wysiłek i determinacja są godne podziwu. Wielkie gratulacje dla Ciebie! Jesteśmy pewni, że Twoje osiągnięcia będą motywacją dla innych uczniów.

Drugie miejsce przypadło Igorowi Lemieszkowi z klasy 7a. Igor, Twoje pasmo zwycięstw i ciężka praca były naprawdę imponujące. Jesteśmy pod wrażeniem Twojego zaangażowania i determinacji. Serdecznie gratulujemy!

A teraz czas na wielkie brawa dla Mikołaja Wielogórskiego z klasy 8a, który został uznany za „Najlepszego Sportowca Szkoły”. Mikołaju, Twoje osiągnięcia są fenomenalne! Jesteś prawdziwym mistrzem i wzorem dla innych. Cała społeczność szkolna jest dumna z Ciebie. Serdecznie gratulujemy!

Tabela do rankingu znajduje się tutaj – https://bit.ly/44bJSzQ

Ranking na „Najlepszego Sportowca Szkoły” cieszył się ogromnym zainteresowaniem i przyczynił się do większego zaangażowania uczniów w zawody sportowe oraz reprezentowanie naszej szkoły. To wspaniałe, że mogliśmy razem przeżywać te emocje i wspierać naszych kolegów i koleżanki podczas zawodów. Jesteście niesamowitą społecznością!

Dziękujemy wszystkim za Wasze zaangażowanie i pozytywną atmosferę, którą tworzyliście. To właśnie dzięki Wam takie wydarzenia są wyjątkowe. Pragniemy zaprosić wszystkich do udziału w kolejnym rankingu, który odbędzie się w następnym roku szkolnym. Mamy nadzieję, że dalsza sportowa rywalizacja będzie inspirująca i radosna dla nas wszystkich.

Powodzenia i niech Wasza pasja do sportu nigdy nie gaśnie!

tekst: I. Dyć

Skip to content