Bezpieczeństwo na 6

18 października odbył się uroczysty apel podsumowujący III edycję Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego ,,Bezpieczeństwo na 6”. Patronat honorowy oraz ufundowanie nagród nad konkursem objęli: Szkoła Podstawowa nr 1 w Siedlcach, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Siedlcach, Grupa Kapitałowa Mostostal Siedlce oraz Komenda Miejska Policji w Siedlcach.

W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście: Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 pani Magdalena Olszewska-Silna,podkm. Ewelina Radomyska- oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach,pan Daniel Pióro- Kierownik Wydziału Szkoleń i Bezpieczeństwa Drogowego WORD w Siedlcach, pan Dariusz Cegiełkowski- Kierownik Działu Inwestycji i Rozwoju Mostostal Siedlce oraz maskotka siedleckiej policji Komisarz Jacek.

Laureaci konkursu plastycznego oraz zaproszeni goście obejrzeli część artystyczną w wykonaniu uczniów klasy: 2a, 2b i 3b. Przedstawione zostały najważniejsze informacje dotyczące  zasad bezpieczeństwa w drodze do i ze szkoły oraz zwrócono uwagę na konieczność noszenia elementów odblaskowych.

Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom, którzy włożyli wiele starań w przygotowanie prac i zaprezentowanie swojej twórczości plastycznej w III Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ,,Bezpieczeństwo na 6”.

Tekst: Paulina Hardej

Zdjęcia: Katarzyna Buzuk

Skip to content