Siatkarki „HEJ HOP”

Dnia 25.02.2013r. rozpoczęła się Powiatowa Gimnazjada w siatkówce dziewcząt. W imprezie wystartowało sześć reprezentacji. Etap pierwszy odbył się w PG nr 4. Dziewczęta z naszej szkoły pokazały się z dobrej strony, wygrywając mecz z zawodniczkami z Gimnazjum nr 5 w dwóch setach (25:19, 25:13). Niestety w kolejnym spotkaniu uległy, pomimo ambitnej postawy, zawodniczkom z PG 4.
Kolejny etap rywalizacji odbył się dwa tygodnie później 11.03.2013r. w tym samym gimnazjum. W pierwszym spotkaniu podopieczne pani Ewy Gałęzowskiej zmierzyły się  z zawodniczkami z „Dwójki”, wygrywając w dwóch setach (25:21, 25:12), a tym samym zapewniając sobie awans do finału, w którym walczyły o pierwsze miejsce z drużyną PG4. Pomimo starań naszych dziewcząt drużyna z „Czwórki” okazała się lepsza. Wierzymy jednak, że w następnym roku nadarzy się okazja do rewanżu. Ostatecznie nasze „Jedyneczki” zajęły II miejsce w Miejskiej Gimnazjadzie.
Jak to mówią: „Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło”. Zarówno podczas wzlotów jak i upadków w drużynie panowała przesympatyczna atmosfera. Zawodniczki i pani trener zżyły się ze sobą, a godziny wspólnie spędzone w sali gimnastycznej z pewnością nie poszły na marne.

Skład drużyny:

1. Julia Wojtowicz 3c – kapitan
2. Weronika Sałata 2a
3. Wioletta Wołoszka 2a
4. Zuzanna Kiepuszewska 2f
5. Agata Rodziewicz 2a
6. Paulina Gorzkowska 3e
7. Wiktoria Sokołowska 2e

8. Magdalena Jakimiak 1c
9. Latifa Alkubati 2a
10. Magdalena Kisielińska 2c
11. Emilia Gnat 2a
12. Klaudia Kulikowska 2e
Trener: Ewa Gałęzowska

„Jedyneczkom” serdecznie gratulujemy!

Skip to content