Konkurs plastyczno -techniczny „Jesienne zwierzaki”

W październiku świetlica ogłosiła konkurs rodzinny dla klas I-III „Jesienne zwierzaki”. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu zwierzątka z owoców i warzyw. Dzieci wraz z rodzicami stworzyły zachwycające, oryginalne prace, widać w nich było zaangażowanie, pomysłowość i kreatywność. W listopadzie jury po długich naradach ogłosiło wyniki. W konkursie wzięło udział 12 uczestników, wszyscy otrzymali nagrody i dyplomy. Oto lista laureatów:

Miejsce pierwsze –   Aleksander Buziński kl. I A, Aleksandra Mateusiak kl. I A, Julia Pulikowska kl. II A

Miejsce drugie –        Krzysztof Łupiński kl. I A, Tomasz Reda kl. I A, Oliwia Kurowska kl. I C

Miejsce trzecie –       Iga Babicz I A, Filip Bielecki I B, Kamil Buga I B

Wyróżnienia             Natalia Masternak I A, Alicja Domańska II A, Mikołaj Błoński II A

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

Tekst: Monika Kulicka

Zdjęcia: Monika Kulicka

Skip to content