Karnawałowy turniej koszykówki dziewcząt

5 stycznia w Szkole Podstawowej nr 11 w Siedlcach odbył się karnawałowy turniej koszykówki dziewcząt pod hasłem „OD SZKOLNEJ KLASY DO EKSTRAKLASY”.  W wydarzeniu wzięły udział uczennice z czterech siedleckich szkół: SP nr 1, SP nr 4, SP nr 8 i SP nr 11. Rozgrywki odbywały się bez liczenia punktów a głównym celem spotkania była dobra zabawa, integracja międzyszkolna i aktywnie spędzony czas.

Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Antonina Babicz 5a, Anna Bryńczak 5a, Lena Grabowska 5a, Maja Koprowska 5a, Hanna Pilarczyk 5a, Natalia Zduniak 5a, Julia Chodowiec 5b, Wiktoria Kurowska 5b, Laura Pawlak 5b, Julia Wadas 5b oraz Amelia Czarnocka 6a.

Organizatorem spotkania był pan Arkadiusz Mazurkiewicz, któremu bardzo dziękujemy za wspaniałe przyjęcie i mnóstwo sportowych emocji.

tekst: E. Sławińska

zdjęcia: E. Sławińska, SportSiedlce.pl

Skip to content