Dyskoteka karnawałowa dla uczniów kl. 4-8

„Niech żyje bal …”, tak śpiewała legendarny utwór Maryla Rodowicz. Można powiedzieć, że stało się to faktem, w Szkole Podstawowej nr 1 w Siedlcach. Wspaniały bal karnawałowy pełen różnorodnych strojów, radości, tańca i zabawy odbył się 5 stycznia b.r., tuż przed świętem Trzech Króli, w naszych progach.
Sala gimnastyczna, zamieniona w udekorowaną i kolorową salę balową, stała się miejscem zabawy da dzieci i młodzieży naszej szkoły. O dobrą muzykę i zabawę zabiegał znakomity DJ, który już w tamtym roku udowodnił swój profesjonalizm. Były pociągi, korowody, tańce w parach i kółeczkach oraz atrakcyjne efekty świetlne i specjalne. Wodzirejem naszego balu była wiceprzewodnicząca Samorządu Uczniowskiego- Maria Smyk. Niczym elfy pomagali jej dzielni członkowie SU oraz wolontariusze (głównie z klas 7-8). Zorganizowali oni konkurs na najładniejszą maskę karnawałową. Zwycięzcami w tej rywalizacji zostali: I miejsce – Laura Pawlak (kl.5b), II miejsce- Paulina Kryczka (kl. 5b), III miejsce- Julia Chodowiec (kl. 5b). Brawo !
Na bezpieczeństwo i dobrą zabawę mieli oko belfry naszej szkoły (czytaj: nauczyciele). Niczym agenci specjalnej troski przemierzali sale i korytarze. Co niektórzy
z nich, poprzez ciekawe przebranie, pokazali swój niecodzienny image.
Wielu z naszych uczniów było ciekawie i różnobarwnie przebranych. Z pośród nich wyróżnił się Sebastian Karkuzewicz (kl. 6a) w stroju wielkiego dinozaura. Punktem kulminacyjnym zabawy karnawałowej był wybór króla i królowej balu, którymi zostali: Lena Karpiesiuk z kl. 6b i Marcel Major z kl. 8a. Serdecznie gratulujemy!
„W życiu piękne są tylko chwile…” śpiewał swój przebój od wielu lat zespół Dżem. Dlatego warto było zobaczyć ten stan ducha w radosnych i uśmiechniętych twarzach naszych dzieci i młodzieży, po zakończonej zabawie karnawałowej.
Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację balu- Dyrekcji Szkoły, Radzie Rodziców oraz nauczycielom, sprawującym opiekę podczas imprezy. Klasie 8a składamy szczególne podziękowania za prace porządkowe po zakończonej zabawie.
Następny bal karnawałowy już za rok:)

Samorząd Uczniowski i opiekunowie
Fotorelacja: Magdalena Matyszczak i Oliwier Rzążewski

Skip to content