Brązowy medal koszykarzy

W dniu 27.03.2013 r. w sali gimnastycznej Publicznego Gimnazjum nr 4 w Siedlcach został rozegrany finałowy turniej  Międzypowiatowej Gimnazjady w koszykówce chłopców.
Drużyna z naszej szkoły pod opieką pana Pawła Kuligowskiego pomimo licznych kontuzji stanęła do walki finałowej, ale po zaciętej grze  uległa gospodarzom turnieju, przegrywając niewielką liczbą straconych punktów.
W meczu o trzecie miejsce dość pewnie pokonała Gimnazjum z Pruszyna, co dało nam miejsce na podium, tuż za PG4 Siedlce i Miejskim Gimnazjum nr 3 z Mińska Mazowieckiego.
Brązowi medaliści zagrali w następującym składzie: Marcin Talacha 3f, Sebastian Flanczewski 3g, Jakub Czerski 3c, Jakub Liniewicz 3f, Jakub Trochym 3f, Jakub Duraj 3f, Piotr Lubelski 3f, Michał Kokoszkiewicz 3f, Karol Skup 1a, Grzegorz Tomaszewski 2a, Kamil Sternik 2c, Adam Jakubas 2c.
Koszykarzom serdecznie gratulujemy i życzymy podobnych sukcesów w następnym roku szkolnym.

Skip to content