Nasze uczennice na festiwalach

W ostatnich dniach nasze uczennice Wiktoria Nasiłowska, Olga Ślepowrońska i Patrycja Łukaszuk zaprezentowały piosenki na konkursach muzycznych.

Pierwszym z nich był V Międzyszkolny Festiwal Piosenki „Królówka2013”. Konkurs odbył się 29 marca w Sali gimnastycznej II Liceum Ogólnokształcącego w Siedlcach.

Drugi konkurs to 23 Siedlecki Festiwal Piosenki o Zdrowiu. Konkurs, a właściwie festiwal odbył się 12.04.2013 w Sali widowiskowej CKiS. Uczestnicy prezentowali piosenki własnego pomysłu i aranżacji promujące zdrowy styl życia i odżywiania. W tym konkursie skład zespołu był nieco większy występowały również tancerki: Alicja Pogorzelska, Anita Ozdoba i Julia Kruczyńska. Cała szóstka godnie zaprezentowała się na scenie. Festiwal prowadzili nasi uczniowie Alicja Pogorzelska i Mateusz Lipiński.

Skip to content