Szkolny konkurs przyrodniczy

Uczniowie klas pierwszych spróbowali swoich sił w konkursie wiedzy przyrodniczej. To dla nich p. Justyna Mościcka – wychowawczyni klasy 1b przygotowała test konkursowy. W zmaganiach wzięło udział 33 pierwszoklasistów. Wszyscy uczestnicy dzielnie podjęli wyzwanie i osiągnęli bardzo dobre wyniki. Jednak największą wiedzą wykazali się: Bartłomiej Protasiuk z klasy 1b, który zajął I miejsce, Tobiasz Izdebski z klasy 1b i Krzysztof Łupiński z klasy 1a, którzy uplasowali się ex aequo na drugim miejscu i dwie uczennice z klasy 1a: Iga Babicz oraz  Natalia Masternak , które ex aequo zajęły trzecie miejsce.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a zdobywcom miejsc na podium gratulujemy!!!

Zdjęcia: Justyna Mościcka, Małgorzata Bieluga

Tekst: Małgorzata Bieluga

Skip to content