Trzeciomajowe biegi uliczne

W rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja, w Siedlcach odbyły się coroczne biegi uliczne, zorganizowane przez Siedlecki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki. Uczestniczyły w nich dzieci z naszej szkoły pod opieką p. Ewy Sławińskiej.
Start i meta znajdowały się na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Bolesława Prusa 6. Dziewczęta i chłopcy klas I-II mieli do pokonania dystans 300m, klas III-VI dystans 500m oraz klasy VII-VIII dystans 1000 metrów. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal. Indywidualnie I miejsce zajęła Marcjanna Biały z kl. 2b, która otrzymała pamiątkowy dyplom i statuetkę.

W klasyfikacji drużynowej chłopcy zajęli II miejsce, dziewczęta III miejsce zdobywając puchar i dyplom.

Uczniowie naszej szkoły, którzy na sportowo świętowali ten dzień:

Iga Babicz 1a, Alicja Dyńka 1b, Alicja Rucka 1b, Patrycja Stańczuk 1b, Gabriela Wąż 1b, Antoni Sławiński 1b, Jan Koziestański 1b, Tobiasz Izdebski 1b, Kamil Buga 1b, Filip Bielecki 1b, Julian Mazurek 1b, Mikołaj Chwedoruk 1b, Bartłomiej Protasiuk 1b,  Oliwia Kurowska 1c, Jakub Wąż 2a, Marcjanna Biały 2b, Maria Karwowska 2b, Zuzanna Zduniak 2b, Maria Kot 2b, Anastazja Byszewska 2b, Kacper  Łada 2b, Allan Jagła 2b,  Igor Gabryszewski 3a, Marta Wasiluk 4a, Wiktoria Jurczuk 4a, Jakub Pasztor 4a,Olaf Olszewski 4a, Franciszek Piekart 4a, Szymon Krzykawski 4b, Tymon Chodowiec 4b, Adrian Redes 4b, Natalia Zduniak 5a, Natalia Księżopolska 5a, Lena Grabowska 5a, Julia Wadas 5b, Wiktoria Kurowska 5b, Lena Najmoła 5b, Julia Chodowiec 5b, Cyprian Poławski 5b, Beata Brzozowska 6a, Amelia Czarnocka 6a.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy!

tekst i zdjęcia: E. Sławińska

Skip to content