Siatkarki na III miejscu

Dnia 11.03.2014r. rozpoczęła się Powiatowa Gimnazjada w siatkówce dziewcząt. W imprezie wystartowało sześć reprezentacji. Etap pierwszy odbył się w naszym gimnazjum. Dziewczęta z naszej szkoły pokazały się z dobrej strony, wygrywając mecz z zawodniczkami z Gimnazjum nr 5 w dwóch setach (25:10, 25:16). Kolejny etap rywalizacji odbył się osiem dni później 20.03.2014r. w Gimnazjum nr 4. W pierwszym spotkaniu podopieczne pani Ewy Gałęzowskiej zmierzyły się  z zawodniczkami z „Trójki”, niestety w spotkaniu uległy, pomimo ambitnej postawy przegrywając w dwóch setach (25:18, 25:19). Pomimo starań naszych dziewcząt drużyna z „Trójki” okazała się lepsza. Wierzymy jednak, że w następnym roku nadarzy się okazja do rewanżu. Ostatecznie nasze „Jedyneczki” zajęły III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie.
Skład drużyny:
1. Weronika Sałata 3a – kapitan
2. Wioletta Wołoszka 3a
3. Agata Rodziewicz 3a
4. Zuzanna Kiepuszewska 3f
5. Magdalena Kisielińska 3c
6. Marta Wymiatał 3c
7. Magdalena Jakimiak 2c
8. Wiktoria Grzankowska 1e
9. Katarzyna Soczewka 1e
10. Dominika Cymerman 1e
11. Paulina Wasiluk 1e
12. Magdalena Rosołek 1c

Tym zawodniczkom, które niedługo odchodzą, życzymy powodzenia w czasie rekrutacji i wielu sportowych sukcesów.

Skip to content