Zespół Taneczny „SILENCE”

W dniu 25.03.2014r. w I LO im. Bolesława Prusa w Siedlcach szkolny zespół taneczny”SILENCE” pod opieką pani Agnieszki Tomczyk-Gajewskiej wziął udział w XII Festiwalu Szkolnych Zespołów Tanecznych Cheerleaders zorganizowanego przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Siedlcach.
Dziewczęta za wykonanie dwóch układów otrzymały wyróżnienie zajmując V miejsce w Międzypowiatowej Gimnazjadzie.
Skład zespołu: Weronika Leonik 3c, Aleksandra Zwolińska 3c, Klaudia Długosz 3c, Kinga Bancerz 3a, Agata Wyszomierska 3a, Olga Ślepowrońska 2a, Anita Ozdoba 2a, Julia Kruczyńska 2a, Aleksandra Adamska 2a, Maria Najfeld 2a, Aleksandra Fiuk 2a, Wiktoria Bielińska 2b, Patrycja Lubelska 2b, Natalia Raczyńska 2b, Wiktoria Ratyńska 1f.

Serdecznie gratulujemy.