Coca-Cola Cup

W dniach 7 i 9 kwietnia 2014 na obiektach sportowych PG5 odbyły się turnieje piłkarskie „Coca-Cola Cup” dziewcząt i chłopców. W turniejach tych bardzo dobrze zaprezentowały się drużyny dziewcząt i chłopców z naszego gimnazjum plasując się na II miejscu. Nasze dzielne drużyny, pod opieką pana Ireneusza Dycia, uległy tylko drużynie z Gimnazjum nr 5 po zaciętej rywalizacji pokonując takie szkoły jak PG3 i PG4.
Drużyna dziewcząt w składzie:
1. Natalia Pilska Ia
2. Anna Gońska Ic
3. Patrycja Bajena Ic
4. Joanna Bardadin Ic
5. Wiktoria Bielińska IIb
6. Joanna Czarnocka IIIf
7. Olga Gadomka IIg
8. Kinga Ciszkowska IIg
9. Katarzyna Soczekwa Ie
10. Aleksandra Ignaciuk IIIf
Drużyna chłopców w składzie:
1. Leszek Krasuski Ib
2. Jakub Hryciuk Ia
3. Jakub Kobyliński IIg
4. Janusz Matejki IIg
5. Damian Kania IIId
6. Maciek Krasuski IIId
7. Maciek Grochowski IIIa
8. Mateusz Bolesta IIId

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content