Turniej piłki stołowej

W dniu 11 kwietnia 2014r w Zespole Szkół nr 1 odbył się IV międzyszkolny turniej piłki stołowej, popularnie nazywanej „piłkarzykami”. Nasza szkoła reprezentowana była przez dwie drużyny uczniów w składzie: Hubert Gadamer 2c, Bartosz Krassowski 3c oraz Wojciech Sidoruk 1e, Maciej Starczewski 3d.
Organizatorem turnieju  było Samorządowe Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli a koordynatorem projektu była pani Beata Rucińska. W turnieju wystartowało 8 zespołów w tym 2 zespoły z naszej szkoły pod opieką pana Ireneusza Dycia. Zespół w składzie Wojtek Sidoruk z klasy 1e oraz Maciej Starczewski z klasy 3d, po rozegraniu 3 spotkań zajął III miejsce w swojej grupie i niestety odpadł z dalszej rywalizacji.
Natomiast sukces sprzed roku udało się obronić zespołowi w składzie Bartosz Krassowski z klasy 3c oraz Hubert Gadamer z klasy 2c. Okazali się oni najlepszym zespołem w  mieście Siedlce i po niezwykle zaciętej grze o zwycięstwo w całym turnieju zajęli III miejsce. Dwa pierwsze miejsca w turnieju po raz czwarty z rzędu zdobyło gimnazjum z Krzeska.
Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy, drużyny które uplasowały się na miejscach 1-3 otrzymały medale, a zwycięski zespół otrzymał puchar.
Po raz pierwszy został przeprowadzony turniej „piłkarzyków” nauczycieli i pracowników oświaty. W turnieju tym udział wzięło sześcioro uczestników. Pierwsze miejsce wywalczył p. Ireneusz Dyć.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!

Skip to content