Pierwszy Dzień Wiosny na sportowo

Z okazji Pierwszego Dnia Wiosny nauczyciele wychowania fizycznego: p. Ewa Gałęzowska, p. Agnieszka Tomczyk-Gajewska, p. Aneta Tomaszewska, p. Ireneusz Dyć, p. Paweł Kuligowski, p. Mirosław Filimoniuk, p. Emil Kożuchowski zorganizowali Dzień Sportu w naszej szkole. Klasy I wzięły udział w wyścigach rzędów i quizie sportowym, klasy II turnieju siatkówki, a w koszykówkę zagrały klasy III. Wśród klas I najlepsza okazała się klasa Ic, w klasach II – klasa IId, natomiast w klasach III zwyciężyła klasa IIIc. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Imprezę zakończył wspólny taniec prowadzony przez p. Agnieszkę Tomczyk-Gajewską – „Zumba”. Zwieńczeniem wspólnej zabawy był mecz koszykówki pomiędzy uczniami naszego gimnazjum a nauczycielami wychowania fizycznego. Ku radości wszystkich zwyciężyli uczniowie pokonując nauczycieli 35:32.
Wszystkim uczestnikom wiosennych zabaw serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok!!!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content