Rozstrzygnięcie pierwszego z trzech konkursów – SEASONAL CONTEST

Dnia 31 marca 2015 roku odbył się pierwszy z trzech planowanych na ten rok szkolny konkursów – SEASONAL CONTEST . Konkurs obejmował słownictwo związane z porami roku – jesienią i zimą oraz wiadomości kulturowe o świętach w krajach anglojęzycznych (UK/USA) – Halloween, Dzień Dziękczynienia,  Boże Narodzenie,  Nowy Rok,  Dzień Św. Walentego i Dzień Św. Patryka. Wszystkie materiały potrzebne do przygotowania się do konkursu umieszczone były na stronie ENGLISH ZONE. Miło nam poinformować, iż pierwsze trzy miejsca zajęli:
Miejsce I – Mikaela Layer kl. 2a
Miejsce II – Maria Weronika Podniesińska kl. 3a
Miejsce III – Paweł Oskroba kl. 3a
ZWYCIĘZCOM GRATULUJEMY i ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW.
Wyniki pozostałych uczestników oraz prace konkursowe znajdują się u p. Doroty Socik.
Korzystając z okazji zapraszamy wszystkich chętnych uczniów do udziału w kolejnym konkursie z cyklu SEASONAL CONTEST, który związany będzie z WIOSNĄ i wiosennymi świętami. Podobnie jak w odsłonie jesienno-zimowej wszystkie materiały umieścimy na blogu języka angielskiego. Zapisy u nauczycieli języka angielskiego. ZAPRASZAMY.

Dorota Socik
Małgorzata Ponikowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content