Celnie strzelały

W dniu 20 kwietnia 2015 roku w obiektach Siedleckiego Klubu Strzelectwa Sportowego „DRAGON” w Siedlcach odbył się finał regionalny Zawodów Strzeleckich „O Srebrne Muszkiety – 2015”. W zawodach udział wzięły zespoły dziewcząt i chłopców szkół ponadgimnazjalnych i naszego Gimnazjum z dawnego województwa siedleckiego. Podczas finału zawodniczki i zawodnicy rywalizowali w strzelaniu z karabinka sportowego kalibru 5,6 mm do tarczy oddalonej o 50 m. W zawodach wzięła udział drużyna uczennic naszej szkoły w składzie: Aleksandra Krawczyk, Weronika Kowalczyk, Kamila Jaworska – z klasy IIIE oraz Wiktoria Zdunek z klasy IID. Zawodniczki z naszego Gimnazjum zajęły I miejsce zespołowo pokonując Liceum Ogólnokształcące im. Świętej Królowej Jadwigi w Siedlcach oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 z Węgrowa  kwalifikując się do etapu wojewódzkiego. W klasyfikacji indywidualnej dziewcząt II miejsce zajęła Wiktoria i III miejsce – Aleksandra. Organizatorem zawodów jest Kuratorium Oświaty w Warszawie. Dziewczętom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnym etapie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content