Jesienny koncert poezji i muzyki

Późnym listopadowym popołudniem przy świetle migoczących lampek i świeczek w murach naszej szkoły miało miejsce spotkanie miłośników poezji i piosenki. Na Sali gimnastycznej młodzież PG 1 wraz z opiekunami p. Agnieszka Karpińska, p. Bogumiła Panufnik oraz p. Małgorzata Rudnicka przygotowała -Jesienny koncert poezji i piosenki. Zgromadzona publiczność mogła posłuchać najpiękniejszych wierszy Skamandrytów: Tuwima, Lechonia, Wierzyńskiego, Pawlikowskiej – Jasnorzewskiej, Iwaszkiewicza a także ich wielkiego mistrza – Leopolda Staffa. Wierszom towarzyszyły piosenki o tematyce jesiennej oraz muzyka grana na żywo przez najzdolniejszą młodzież naszej szkoły.

Dziękujemy wszystkim miłośnikom poezji i jesiennej piosenki za udział w wieczorku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content