Mazowiecki Konkurs Lingwistyczny

W dniu 18.11.2015 r., o godz. 10:00, uczniowie naszego gimnazjum przystąpili do I etapu szkolnego Mazowieckiego Konkursu Lingwistycznego. Poziom testowanych zadań był bardzo wysoki i obejmował zagadnienia gramatyczne, leksykalne a także sprawdzał umiejętność czytania ze zrozumieniem.
Do II etapu wojewódzkiego zakwalifikowała się Michaela Layer, uczennica klasy IIIA, która będzie reprezentowała naszą szkołę w dalszych zmaganiach konkursowych, które odbędą się 20.02.2016 r., w Warszawie.
Serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom za udział i zaangażowanie, Michaeli gratuluję wysokiego wyniku (94%) i życzę powodzenia w kolejnych częściach konkursu.
Pani Julicie Byczyńskiej – Kozioł oraz pani Dorocie Socik dziękuję za pomoc przy organizacji konkursu.

Weronika Paczuska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content