Kolędy Pokoleń 2016

ze strony www.pg2siedlce.pl

ze strony www.pg2siedlce.pl

W czwartek, 14 stycznia, w Publicznym Gimnazjum nr 2 w Siedlcach odbyła się V edycja koncertu „Kolędy Pokoleń”. Licznie przybyli wykonawcy oraz goście. Radosne kolędy i pastorałki w wykonaniu solistów, zespołów i chórów dostarczyły wielu wzruszeń. Publiczność i organizatorzy pozostali pod wrażeniem występów członków zespołu Melodia, uczniów II LO – popularnej „Królówki”, PG 1, PG 2, PG 3, SP 4, SP 6, SP 10 oraz przedszkolaków z MP 27. Spotkanie zakończyło słodkie przyjęcie, podczas którego wszyscy dzielili się wrażeniami z koncertu. Na koniec dyrektor PG2, pani Jadwiga Zgorzałek, zaprosiła na kolejną edycję koncertu w przyszłym roku.
Publiczne Gimnazjum nr 1reprezentowało czworo uczniów: Weronika Czapska, Laura Bazylczuk, Jakub Leśniowski i Jakub Uziębło (akompaniament). Młodzież do występu przygotowała pani Małgorzata Rudnicka, nauczycielka muzyki.

Skip to content