Symetria w Sali Widowiskowej Podlasie

„Nić życia jest mieszanym włóknem,
dobro i zło przewijają się razem.”
William Szekspir

20 stycznia 2016 r. uczniowie klas:  2a, 2b i 1b wspólnie z wychowawcami  obejrzeli w Sali Widowiskowej Podlasie spektakl Symetria przygotowany przez tancerzy Alternatywnego Teatru Tańca LUZ. Dobro i zło, światło i ciemność – to podstawowe przeciwieństwa, które dotykają ludzkość. Każdy człowiek w swoim życiu przeżywał chwile, które zmuszały go do opowiedzenia się po którejś ze stron. Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jak mawiał angielski twórca – William Szekspir, jest tylko zupełnie inne.
Spektakl skłania do refleksji nad problemami współczesnego świata. W przedstawieniu wystąpiły uczennice naszego gimnazjum: Kinga Mańkowska  i  Alicja Wojtowicz.

Skip to content