Biegi uliczne w rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja

3 maja w rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja, w Siedlcach odbyły się coroczne biegi uliczne. Uczestniczyła w nich młodzież z naszego gimnazjum pod opieką p. Anety Tomaszewskiej i p. Ireneusz Dycia.
Start i meta znajdowały się na ul. Pułaskiego przy Urzędzie Miasta Siedlce. Biegi zostały rozegrane w kategoriach: szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne i OPEN.
Dzięki licznej grupie dziewcząt naszego gimnazjum w klasyfikacji generalnej szkół gimnazjalnych zajęliśmy I miejsce. Zwycięską drużynę reprezentowały: Magda Jastrzębska, Monika Mirosław, Karolina Olędzka, Klaudia Dmowska, Ola Hajduk, Natalia Wróbel, Ola Umięcka, Ola Greluk, Iza Kłużyńska, Sandra Cybulska, Paulina Radzikowska, Karolina Izdebska, Dorota Bednarczyk. Indywidualnie Magda Jastrzębska zajęła II miejsce a Monika Mirosław III miejsce. Wśród chłopców najwyżej uplasował się Jeremi Orłowski zajmując 9 miejsce. W drugiej dziesiątce uplasował się Hubert Kluczek.
Na zakończenie zawodów rozegrany został bieg w kategorii OPEN na dystansie 3km do którego zgłosiły się cztery zawodniczki z naszego gimnazjum. Wszystkie dziewczęta ukończyły bieg a Magda Jastrzębska i Monika Mirosław rywalizując z osobami dorosłymi zajęły odpowiednio II i III miejsce, zdobywając puchary i nagrody rzeczowe.
Dziękujemy za udział w zawodach oraz gratulujemy osiągniętych wyników.

Skip to content