Ucieczka klas 3e i 3f z …

24 maja uczniowie klas 3e i 3f pod opieką wychowawców uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Pierwszym punktem programu była wizyta w cieszących się coraz większą popularnością Escape Roomach, czyli Pokojach Zagadek. Podzieleni na pięcioosobowe grupy zostaliśmy zamknięci w niewielkich pomieszczeniach. Mieliśmy tylko 60 minut na znalezienie wyjścia do bezpiecznego świata. Była to świetna okazja do sprawdzenia naszej spostrzegawczości i umiejętności logicznego myślenia. Tylko dzięki wspólnemu działaniu mieliśmy szanse rozwiązać wszystkie przygotowane dla nas zagadki i zadania.  Odwiedziliśmy m.in. pokój porywaczy, piwnicę, laboratorium (zdecydowanie najtrudniejsze do pokonania – uff!!!), pokój Hannibala oraz pokój inspirowany serią filmów Indiana Jones. Pomysłowość twórców, przygotowanie pomieszczeń, rekwizyty, efekty dźwiękowe, spójność i logika gry bardzo mile nas zaskoczyły. Następnie, po krótkiej wizycie w galerii handlowej Złote Tarasy wyruszyliśmy do teatru Buffo, gdzie obejrzeliśmy spektakl muzyczny „Romeo i Julia”, pełen wspaniałych piosenek, układów choreograficznych oraz gwiazd polskiej sceny muzycznej. Czas, który spędziliśmy na wycieczce upłynął nam szybko i radośnie. Wielka szkoda, że to już ostatnia nasza wycieczka w takim gronie…:)

Skip to content