Podsumowanie konkursu o tytuł „Najlepszego Sportowca”.

W rywalizacji na najlepszego sportowca naszej szkoły udział wzięło 229 uczniów. Zawodów, za które można było zdobyć punkty było 35, z czego 16 w pierwszym semestrze a 19 w drugim.
Punkty za zawody, w których uczestniczyli uczniowie naszej szkoły były przydzielane na bieżąco, a zawody w których uczestniczyli były punktowane według ustalonego regulaminu. W pierwszej dziesiątce rankingu znalazło się 8 dziewcząt i 2 chłopaków.
Walka o zwycięstwo była bardzo zacięta a zawodnicy z czołówki tabeli zaciekle walczyli o każdy punkt. Na trzecim stopniu podium znalazła się Sara Kwiatkowska z klasy 3E. Walka o miejsce pierwsze praktycznie od początku trwała między dziewczętami z klasy 2B. Ostatecznie Jastrzębska Magda wyprzedziła Monikę Mirosław o 9 punktów i to ona może się cieszyć z tytułu „Najlepszego Sportowca Szkoły”.
Warto odnotować iż Magda Jastrzębska wystartowała w 16 zawodach w których zdobyła 176 punktów, druga Monika Mirosław wystartowała w 17 zawodach i łącznie zdobyła 165 punktów. Sara Kwiatkowska zdobyła 145 punktów jednak wystartowała tylko w 13 zawodach.
Ranking na „Najlepszego Sportowca Szkoły” cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, dzięki przyznawanym punktom uczniowie z większym zaangażowaniem podchodzili do zawodów sportowych i do reprezentowania szkoły.
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, za emocje, których doświadczyliśmy na zwodach i zapraszamy do uczestnictwa w rankingu w następnym roku szkolnym.

Pełna klasyfikacja najlepszych sportowców

Skip to content