VIII Międzynarodowe Zawody Lekkoatletyczne

W dniu 16.09.2016 roku na stadionie ARMS w Siedlcach odbyły się VIII Międzynarodowe Zawody Lekkoatletyczne dla Szkół im. H. Jakimiaka. Uczniowie naszego gimnazjum pod opieką p. Agnieszki Tomczyk-Gajewskiej, p. M. Filimoniuka, p. E. Kożuchowskiego, p. M. Żmińczuka zdobyli następujące miejsca: Jastrzębska Magdalena 3b bieg na 600m – I miejsce, Mirosław Monika 3b bieg na 1000m – I miejsce, Tokarz Bartosz 3f bieg na 100m – I miejsce, Hajduk Aleksandra 3b bieg na 600m – V miejsce, Sitkowski Filip 2c bieg na 600m –V miejsce, Prekurat Piotr 1c skok w dal – V miejsce, Romaniak Kacper 2c bieg na 1000m – VI miejsce,  Łopaciuk Łukasz 3d skok w zwyż – VI miejsce, Kruk Michał 2c pchnięcie kulą – VI miejsce, Stańczuk Dawid 1c pchnięcie kulą- VI miejsce, sztafeta 4X100m  chłopcy (Woźniak Dawid 2a, Romaniak Kacper 2c, Strzaliński Dawid 2c, Sitkowski Filip 2c) – II miejsce, sztafeta 4X100m dziewczęta ( Olędzka Karolina 3c, Marciniuk Wiktoria 3b, Mirosław Monika 3b, Jastrzębska Magdalena)- V miejsce, sztafeta 4X100m chłopcy (Chmielak Artur 1c, Łukasiewicz Brajan 1c, Łupiński Mikołaj 1c, Prekurat Piotr 1c) – VI miejsce.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Skip to content