All Star Game

Rozgrywki międzyklasowe w koszykówkę, jak co roku, cieszą się dużą popularnością o czym można było przekonać się w dniu 18 października bieżącego roku. Każdy kto był na sali gimnastycznej po godzinie 15.00 mógł przekonać się jak turnieje rozgrywane w takiej formie cementują przyjaźnie, scalają klasy, uczą współdziałania w grupie oraz rozwijają samoocenę.
Zaproponowana forma zabawy przyciągnęła ponad 50 uczestników z 9 klas. W związku z tak dużym zainteresowaniem, drużyny zostały podzielone na trzy grupy i swoje mecze rozgrywały systemem „każdy z każdym”.
Klasy które zajęły pierwsze miejsca w swoich grupach grały miedzy sobą w finale. Niestety ramy czasowe mistrzostw  wiązały się z tym, iż drużyny które po dwóch pojedynkach miały na koncie najmniej punktów kończyły swoją przygodę na dalszych miejscach.
Bezapelacyjnie najlepszymi umiejętnościami koszykarskimi, zaangażowaniem i współpracą wykazała się klasa 2F, dzięki temu w finale pokonała  zespoły z 3F oraz 1B. Drugie miejsce zajęła klasa 3F pomimo, iż cały turniej grała o jednego zawodnika mniej niż przeciwnicy. Trzecie miejsce przypadło debiutantom, czyli klasie 1B.
Klasa 2F wystąpiła w następującym składzie: Jakub Wasilewski, Jakub Nowak, Igor Wodzyński, Olga Stawska, Piotr Skwierczyński.
Wszystkim drużynom dziękujemy za przybycie, gratulujemy zwycięzcom i serdecznie zapraszamy na kolejne rozgrywki z cyklu „najlepsza klasa”.

Skip to content