Merry Christmas Everyone !!!

W dniu 22 grudnia 2016 roku odbył się Szkolny Przegląd Utworów Świątecznych w języku angielskim i niemieckim, którego celem było kultywowanie tradycji świątecznych oraz motywowanie uczniów do nauki języków obcych  poprzesz połączenie umiejętności językowych i  artystycznych.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy wspaniałych występów!!!
Na szczególne wyróżnienie zasłużył duet Laury Bazylczuk z kl. 2C oraz Martyny Izdebskiej z kl.2a, Katarzyna Chazan z klasy 1b, oraz Angelika Kozioł z klasy 2b przy akompaniamencie Aleksandry Lipińskiej z klasy 3e, Aleksandry Leszczyńskiej z klasy 2b oraz Filipa Sitkowskiego z klasy 2c.
Dziękujemy  p. Izabeli Wiśniewskiej – Mróz i p. Ewie Jurzyk za pracę w jury a p. Monice Walęckiej za uchwycenie emocji aparatem.

Merry Christmas Everyone !!!

Organizatorzy :
Elwira Markowska
Julita Byczyńska – Kozioł

Skip to content