Srebrna SP1

W dniu 6 czerwca 2018 w Płocku odbyły się finały XX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w lekkiej atletyce. Po eliminacjach miejskich, a następnie międzypowiatowych awans do rywalizacji o najlepszych lekkoatletów na Mazowszu uzyskali:
• Nikola Narojek kl. 3b – skok wzwyż
• Piotr Prekurat kl. 2c – skok w dal
• Dawid Stańczuk kl. 2c – pchnięcie kulą
Nikt nie spodziewał się takiego sukcesu naszych uczniów, ponieważ cała trójka zdobyła tytuły Wicemistrzów Mazowsza w swoich dyscyplinach. Najwięcej dramaturgii przyniosła rywalizacja w pchnięciu kulą, gdzie Dawid Stańczuk do piątej kolejki wynikiem 11,89 cm był najlepszy, a tytuł mistrza przegrał uwaga… trzema centymetrami. Nie mniej wielkie gratulacje całej trójce!
To ogromny sukces tym bardziej, że Dawid i Piotrek na co dzień trenują siatkówkę a Nikola tańce co potwierdza, że konsekwentny trening nawet innej dyscypliny prowadzi do sukcesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content