Srebrna 4a “sportowa”

W dniach 11 oraz 20 października 2021 r na obiektach Agencji Rozwoju miasta Siedlce odbyły się międzyszkolne rozgrywki klas młodszych w „Dwa Ognie”. Naszą szkołę reprezentowała klasa 4a, pod opieką p. Agnieszki Tomczyk-Gajewskiej, p. Ireneusza Dycia oraz p. Pawła Kuligowskiego.

Rozgrywki grupowe rozgrywane były 11 października na obiektach sportowych miasta Siedlce. Dzięki zaangażowaniu uczniów, dobremu przygotowaniu taktycznemu oraz wrodzonej i wypracowanej sprawności fizycznej naszą grupę wygraliśmy bez najmniejszego problemu, zostawiając w pokonanym polu SP7, SP11, SP12. Dzięki niezwykle efektownej i efektywnej grze awansowaliśmy do finałów, które odbyły się dnia 20 października. Mecz o pierwsze miejsce miedzy SP1-SP8 rozgrywany był w szybkim tempie, można było zaobserwować wiele wspaniałych obron, rzadko spotykanych rozwiązań taktycznych oraz regularnych zwrotów akcji.

Finał mógł się podobać nawet dla najwybredniejszych kibiców, o przegranej  w  meczu finałowym zdecydował jeden punkt, który udało się wypracować naszym przeciwnikom na początku spotkania. Pomimo porażki w meczu o 1 miejsce turniej należy podsumować jako ogromny sukces! Po raz pierwszy w tego typu zawodach  drużyna z SP1 zajęła miejsce na podium, zdobywając medale, nagrody rzeczowe oraz puchar i dyplom.

Gratulujemy sukcesu i liczymy na niekończące się pasmo triumfów uczniom reprezentującym naszą szkołę.

Skip to content