Memoriał Henryka Jakimiaka i indywidualne biegi przełajowe dla Mikołaja Wielogórskiego z 8a

W dniu 29.09.2022 na stadionie lekkoatletycznym przy ul.Prusa 6 odbył się Międzynarodowy Memoriał szkół podstawowych im. Henryka Jakimiaka.

Naszą szkołę pod opieką pana Ireneusza Dycia i pana Pawła Kuligowskiego, we wszystkich prawie kategoriach wiekowych reprezentowało liczne grono uczniów, ale tylko w biegu na dystansie 1000m rocznik 2008 na podium i to na najwyższym stopniu stanął Mikołaj Wielogórski z klasy 8a,zdobywając złoty medal, uzyskując czas 2.59s.

Wyczyn ten powtórzył także prawie tydzień później, gdzie 6 października pod opieką pana Pawła Kuligowskiego na indywidualnych biegach przełajowych etapu regionalnego na dystansie 1000m zdobył złoto i awans na Igrzyska Mazowieckie.

Mikołajowi serdeczne gratulujemy i liczymy na jeszcze więcej wspaniałych osiągnięć sportowych w obecnym roku szkolnym.

tekst i zdjęcia: P. Kuligowski

Skip to content