Miejski Festiwal Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej po raz XX!

Dnia 29 kwietnia 2015r. w Sali Widowiskowej „Podlasie” MOK odbyły się w ramach XX Miejskiego Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej Siedlce 2015 przesłuchania w kategorii TEATR. Po raz kolejny szkolny zespół teatralny Jedynka zaprezentował ciekawy spektakl. Tym razem był to „Eliksir starości” Liliany Bardijewskiej. Humorystyczne sceny, ciekawa scenografia (wykonanie – Aleksandra Krawczyk IIIe,) i rekwizyty (wykonanie – Judyta Tobota, Emilia Łęczycka IIId, Piotr Strzaliński IIIe), wspaniałe kostiumy (projektant i wykonawca – Kamil Biardzki IIIg) oraz profesjonalne wykreowanie postaci sprawiły, iż komisja konkursowa nagrodziła wykonawców spektaklu wyróżnieniem. Zespół wykonawców to Agnieszka Bajdecka IIIe, Magdalena Dziewulska IIIe, Kamila Jaworska IIIe, Katarzyna Kurowska IIIe, Karol Skup IIIa, Mateusz Turyk IIIa, Aleksandra Wysokińska Ie. Reżyserem spektaklu jest opiekun zespołu teatralnego p. Ewa Wysocka.

Serdeczne gratulacje!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content