Dzień Kobiet w świetlicy

Międzynarodowy Dzień Kobiet obchodzimy od ponad 100 lat, a jego początków upatrywać można w wydarzeniach związanych z walką o emancypację kobiet. Z okazji tego święta nasza świetlica przygotowała kwiaty upominki dla małych i dużych pań. Życzenia od naszych chłopców popłynęły w stronę nie tylko dziewczynek, ale także nauczycieli, dyrektorów i pań z obsługi naszej szkoły. Dzieci mogły wziąć udział w zajęciach plastycznych, w trakcie których przygotowały laurki dla bliskich im osób – mam, babć, przyjaciółek. Czas upłynął nam w miłej atmosferze, chłopcy zaśpiewali dziewczynkom sto lat, nie zabrakło też miłych słów i słodyczy, a nasze dziewczęta miały okazję poczuć się tego dnia naprawdę wyjątkowo.