Projekt „Język angielski kluczem do sukcesu”

W lutym 2016 r. w ramach programu Erasmus + Edukacja Szkolna Akcja 1 „Mobilność Edukacyjna” został złożony wniosek do Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji dotyczący realizacji  projektu „Język angielski kluczem do sukcesu”. Wniosek został zatwierdzony, ale wpisany na listę rezerwową ze względu na brak środków finansowych.
25 października 2016r. Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji poinformowała, iż wyżej wymieniony wniosek został zatwierdzony do realizacji ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Mobilność kadry edukacji szkolnej”, realizowanego w trybie pozakonkursowym, którego beneficjentem jest FRSE. Projekt „Język angielski kluczem do sukcesu” będzie realizowany na zasadach programu Erasmus +… więcej tutaj.